Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру

 

Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру Запоріжжя стало головним майданчиком для підготовки борців до міжнародного турніру

У Запоріжжі на базі спорткомплексу ЗНТУ розпочався навчально-тренувальний збір з вільної боротьби серед спортсменів 2002-2004 років народження. Ініціатором зборів виступили Запорізьке обласне відділення Асоціації спортивної боротьби України, Запорізька міська та обласна федерації вільної боротьби  за підтримки Запорізької облдержадміністрації.

Участь у зборах беруть команди з Донецької, Херсонської, Полтавської, Київської, Львівської, Одеської областей. Команда Запорізької області по цій віковій категорії бере участь у зборах у повному складі з 30 осіб. Як зазначив віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Сергій Макадай, усього тренуватися на килимах під час зборів будуть близько 80 спортсменів. Практичні майстер-класи для них проводить олімпійський чемпіон, багаторазовий чемпіон світу та Європи Ельбрус Тедеєв, а постійні тренування відбуваються під пильним наглядом головного тренера Олександра Поламарьова.

Сьогодні у спортивній залі університету відбулося відкрите тренування борців, що привернуло увагу чималої кількості  глядачів. Привітали спортсменів на тренуванні керівники облдержадміністрації.

— Вітаю всіх на нашій запорізькій землі. Звичайно, бажаю кожному із вас перемог. Ви — наше майбутнє, легенди спорту. Вам є з кого брати приклад, сьогодні тут зібралося чимало відомих спортсменів, нині тренерів, і навіть олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв. Тож бажаю вам великих досягнень, — зазначила перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян.

Від Асоціації спортивної боротьби України заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін отримав подяку за допомогу в організації цих двотижневих зборів.

— Сподіваюся, цей досвід, що ви тут здобудете, допоможе вам отримувати лише перемоги в подальшому. А ми зі свого боку будемо сприяти розвитку належних умов для тренування та виховання гідного покоління, — наголосив Едуард Гугнін.

Наразі для юнаків головне — добре підготуватися до міжнародного турніру пам’яті Леоніда Дуная, який відбудеться у Харкові з 21 по 24 січня.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Источник/Джерело

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*