У Запоріжжі відбувся футбольний матч на честь легендарного спортсмена й тренера

Вчора на стадіоні “Славутич Арена» відбувся легендарний футбольний матч між ветеранським складом футбольних клубів “Шахтар» та “Металург». Матч було присвячено 50-річчю футбольної кар’єри Леоніда Ключика.

На початку матчу видатного земляка привітали представники обласної та міської влади.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак вручив легендарному спортсмену, директору дитячо-юнацької спортивної школи “Металург Запоріжжя» з футболу Леоніду Ключику заслужену нагороду – орден “За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеню.

— Це нагорода за багаторічну сумлінну працю й внесок у розвиток спорту, але це лише сухі слова, за якими стоять багато років роботи, життєвої енергії та реальних справ на користь розвитку футбольного руху в Запорізькій області. Ви дійсно робите важливу справу, надихаючи молодь на спортивні перемоги, відволікаючи її від впливу вулиці й відшукуючи справжні таланти. Я знаю вас багато років і знаю, з якою відповідальністю ви ставитеся до своєї справи,- сказав Григорій Самардак і подякував Леоніду Ключику за можливість зустрітися з легендами українського футболу й своїми колегами по команді, з якими колись також виборював спортивні перемоги.

 

 

 

 

 

 

Источник/Джерело

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*