Правоохоронці затримали на хабарі в 2 тис. доларів США керівника одного з відділів Департаменту соціального захисту населення ЗОДА (ФОТО)

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вимагання неправомірної вигоди посадовою особою Запорізької обласної державної адміністрації. Об этом пишет «Invak info».

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що керівник одного з відділів Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації вимагає у мешканця міста Запоріжжя неправомірну вигоду у розмірі 2 тис. доларів США за позитивне вирішення посадовими особами медико-соціальної експертної комісії питання щодо оформлення відповідного висновку комісії.

Вказаний висновок необхідний для подальшого оформлення документів для ввозу із-за кордону автомобіля як гуманітарної допомоги для потреб його батька, який є інвалідом.

18.08.2017 після отримання зазначених грошових коштів посадовця затримано на «гарячому», вирішується питання щодо застосування відносно нього запобіжного заходу.

На цей час тривають першочергові слідчі дії.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*