Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу

Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу Обласний центр готується до товариських матчів у рамках Чемпіонату світу з футзалу

У рамках підготовки до Чемпіонату світу з футзалу — 2020 Асоціацією футзалу України вирішено, що товариські матчі національної збірної та збірної команди Хорватії відбудуться у Запоріжжі. Адже місто має давню футзальну історію та необхідну інфраструктуру для прийому збірних команд такого рівня.

Так, 9-10 квітня у Запоріжжі підопічні Олександра Косенка проведуть два міжнародних товариських матчі з національною збірною Хорватії на базі палацу спорту «Юність».

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін провів робочу нараду щодо підготовки усіх структур до прийому команд. У пріоритеті – забезпечення охорони громадського порядку під час тренувань та проведення матчів. На постійному чергуванні будуть перебувати бригади швидкої та служб ДСНС.

— Вважаю за потрібне організувати соціальний захід для дітей – вихованців футбольних та футзальних шкіл. Не так часто у нашому місті зірки спорту можуть провести майстер-класи чи відкриті тренування для малечі. Тому ми не маємо втрачати можливості. Головне зараз підрахувати кількість дітей та координуватись із тренерами, щоб було зручно обом сторонам, — наголосив Едуард Гугнін.

Як повідомили в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у 2017 році обидві команди зустрічалися в очному поєдинку Основного раунду Євро-2018 і тоді «жовто-сині» здобули непросту перемогу з рахунком 2:1 та зуміли кваліфікуватися до фінальної частини турніру. Тепер збірні зійдуться у двох контрольних, але від того не менш принципових поєдинках.

Важливо, у рейтингу UEFA українська збірна посідає п’яте місце, натомість, майбутній суперник знаходиться на 10-й сходинці.

Тож, вболівальники запрошуються на трибуни палацу спорту «Юність», аби підтримати збірну України. Початок обох зустрічей о 19:00.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю

Источник/Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *