Обласна рада розробляє шляхи розв’язання питання постачання питної води у Новомиколаївку | Запорiзька обласна рада

Під час робочої поїздки перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков разом з керівництвом району та селища, директором КП «Облводоканал» ЗОР Сергієм Басанським відвідав ділянки мереж, які забезпечують питною водою мешканців Новомиколаївки, каналізаційних мереж, каналізаційно-насосну станцію, очисні споруди.

Питання забезпечення мешканців селища на сьогодні вкрай актуальне, адже комунальне підприємство «Водоканал» Запорізької міської ради, яке наразі надає послуги з водопостачання, планує  припинити роботу на цьому напрямку. Район і селище не мають власного комунального підприємства, яке мало б право та досвід виконувати цю послугу, тож керівництво району звернулося до Запорізької обласної ради та КП «Облводоканал» ЗОР з проханням розв’язати цю проблему.

У березні цього року Запорізька обласна рада вже прийняла рішення про забезпечення надання послуг з водопостачання та водовідведення на території Новомиколаївського району Запорізької області комунальним підприємством «Облводоканал» Запорізької обласної ради. На виконання рішення обласної ради проводяться попередні роботи для забезпечення селища питною водою.

Учасники зустрічі зосередили увагу на можливих шляхах розв’язання цього питання з огляду на потреби споживачів.

-Ми будемо приймати рішення з огляду на необхідність забезпечення мешканців Новомиколаївки якісною питною водою. Сьогодні продовжується ретельне вивчення технічної сторони питання фахівцями для прийняття зваженого рішення на умовах, вигідних всім сторонам, — сказав Єгор Семенков.

Піч час робочої поїздки до району перший заступник голови облради також відвідав низку освітніх та соціальних закладів на території.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник/Джерело

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*